O KA Studio

blanknajlepszy-fryzjer-w-sosnwcu

W Studio Urody & Salon Fryzjerski KA Studio pracuje zgrana
ekipa Ludzi pełnych pasji,
chętnie podążających
za aktualnymi
trendami w modzie
i nowoczesnymi technikami stylizacji,
mających  na uwadze przede wszystkim
zadowolenie i satysfakcję Klientów

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

 

PROFESJONALIZM

 

Wiemy jak ważne jest ciągłe doskonalenie naszego warsztatu, dlatego regularnie bierzemy udział w szkoleniach i seminariach dla Profesjonalistów, pozwalających rozpoznawać i stosować lubiane przez Państwa aktualne trendy z wybiegów. W naszym Salonie możecie Państwo skorzystać z najbardziej nowoczesnych stylizacji, popularnych kolorów i cięć, dlatego warto oddać się w ręce naszych Stylistów i odmienić swój dzień!

WYSOKA JAKOŚĆ

 

Dbając o jak najwyższy standard naszych usług i Państwa zadowolenie korzystamy tylko z najwyższej jakości, sprawdzonych farb i kosmetyków do pielęgnacji włosów. W naszym Salonie znajdziecie Państwo produkty idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań, a swoje ulubione kremy, maski, szampony, dostępne u nas – możecie zabrać ze sobą i zastosować również w domowym zaciszu!

DOŚWIADCZENIE

 

Jesteśmy z Państwem już ponad 15 lat! Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z regularnymi szkoleniami i seminariami pozwala nam tworzyć niepowtarzalne stylizacje i kreować dla Państwa zupełnie nowy wizerunek.

ZAUFANIE

Serdecznie dziękujemy Państwu za okazywane nam od lat zaufanie! Największym powodem do radości i satysfakcji są dla nas nasze Stałe Klientki i Klienci, którzy powracają do nas regularnie! Właśnie z myślą o Was stworzyliśmy naszą Kartę Stałego Klienta, gwarantującą rabat podczas jednej z kolejnych wizyt. Serdecznie zapraszamy do skorzystania!

KA Studio © 2017 | All rights reserved | Design and Implementation LOG-IN Design.